Apie mus

UAB JUNONALT viena pirmųjų privataus kapitalo valiutos keityklų Kaune. Finansines paslaugas teikiame nuo 2015 metų balandžio 27 dienos. Šiuo metu valiutos keitimo paslaugas grynaisiais pinigais vykdome Vilniuje, PC CUP, Upės g. 9 ir Kaune prekybos miestelyje URMAS, Pramonės pr. 16.

Mūsų valiutų keityklos misija yra teikti kokybiškas valiutų keitimo paslaugas bei kurti naudą visuomenei. Esame subūrę aukštos kvalifikacijos darbuotojus, gebančius pasitelkti reikiamus finansinius ir technologinius išteklius šiai misijai įgyvendinti. Turime aiškią viziją, kokia netolimoje ateityje turėtų būti mūsų organizacija. Esminėmis institucijos vertybėmis grindžiamas mūsų organizacijos darbuotojų darbas ne tik padeda kurti naudą visuomenei, bet taip pat prisideda didinant Lietuvos žmonių pasitikėjimą valiutų keityklomis.

Vykdant organizacijos misiją ir siekiant įgyvendinti jos viziją, UAB JUNONALT valiutų keityklos darbuotojai dirba remdamiesi esminėmis organizacinėmis vertybėmis: profesionaliu klientų aptarnavimu, kompetencija, kokybe ir veiklos skaidrumu.

Teikiame greitą ir patogią valiutos keitimo paslaugą bei siūlome vienus iš geriausių užsienio valiutų kursus ir įkainius.

Mūsų keitykloje galite pirkti ar parduoti daugelio užsienio šalių valiutą.